Cml Bilişim – Güvenlik fşrmamız sektördeki gelişmeleri yakınen takip ederek AHD kamera, analog CCTV altyapısını kullanarak 720p ve 1080p çözünürlükte görüntü elde edilebilen gelişmiş bir teknolojidir. 2014 yılı sonlarında duyurulan AHD teknolojisi, koaksiyel kablo üzerinden aktarılan analog video sinyalinin, AHD-DVR dijital kayıt cihazı tarafında işlenmesi esasına göre çalışmaktadır. AHD kamera teknolojisi geleneksel analog güvenlik sistemleri ile aynı altyapıyı kullanmakta olup HD kalitesinde yüksek çözünürlükte görüntü vermesi ve ekonomik bir sistem olmasından ötürü müşterilerin tercih sebepleri arasındadır.

İşletmelerinizin yüksek çözünürlüklü güvenlik kamerası sistemi ihtiyaçlarını AHD sistemi ile sağlayabilirsiniz. Üstelik AHD sistemine piyasadaki mevcut analog güvenlik kamerası sistemleri maliyetleri ile aynı oranda sahip olabilirsiniz.

Bizlerde bu nedenlerden ötürü Müşterilerimize AHD tip ve modellerde kameralar önermekte ve avantajlarını belirtmekteyiz.

Sunmakta Olduğumuz Ürünlerin Bir Bölümünü Aşağıdan İnceliye Bilirsiniz – Tüm Ürünlerimizi ÜRÜNLER bölümünden inceliye bilirsiniz